Inđija posle dugo godina u Novom pazaru

05.10.2017

19.09.2011
Remi omladinaca
Proteklog viikenda odigrane su utakmice 7.kola Omladinske lige Srbije. Omladinci Indjije gostovali su u Novom Sadu gde su na terenu Sportskog centra Vujadin Boškov odigrali utakmicu sa vršnjacima Vojvodine. Susret je završen nerešenim rezultatom 1:1. Pogo...nastavak

19.09.2011
Nema mesta panici
Porаz u susretu sа Kolubаrom svаkаko je teško pаo svimа u redovimа inđijskog proligаšа. Porаzi su sаstаvni deo fudbаlske igre. Teško međutim pаdаju oni koji se dožive nа domаćem terenu. Imаli su Inđijci u susretu sа Kolubаrom punu inicijаtivu tokom većeg ...nastavak

17.09.2011
Inđija - Kolubara 1:3 (1:0)
Već na startu utakmice domaćin je krenuo sa pritiskom na gol gosta,a prečka Rankovića se zatresla u 4. Minutu kada je Vukojičić šutirao sa ivice 16-terca. U nastavku iste akcije Dimitrov je stigao do lopte i prilike za udarac ali je sve završeno udarcem p...nastavak

16.09.2011
Inđija - Kolubara, subota u 16.30
Fudbalski klub Inđija odigraće sutra utakmicu šestog kola Prve lige Srbije. Na Gradskom stadionu od 16.30 časova zeleno beli će dočekati tim Kolubare iz Lazarevca. Ulaz na stadion je besplatan. U ostalim utakmicama se sastaju: u Sremskoj Mitrovici: Sre...nastavak

15.09.2011
Hajduk Mirko (Mirkovci, HR) - Inđija 0:8
Koristeći priliku za odigravanje prijateljskih susreta Inđija se rado odazvala pozivu iz Mirkovaca nadomak Vinkovaca u Hrvatskoj i odigrala prijateljski meč sa tamošnjim Hajduk Mirkom, članom Županijske lige Vinkovaca. Srdačno dočekani Inđijci su odigrali...nastavak

12.09.2011
Inđija - Rad 2:4 (1:3)
Mlade nade inđijskog prvoligaša pretrpele su novi poraz na domaćem terenu. Ovoga puta omladinci Inđijce namerili su se na vršnjake beogradskog Rada koji godinama mnogo ulaže u rad sa mlađim kategorijama. Bilo je to uočljivo već od samog starta...nastavak

10.09.2011
Bežanija - Inđija 1:0 (0:0)
U prvih 20.minuta igre rivali u derbiju petog kola Prve lige Srbije su ispitivali svoje, ali i protivnikove mogućnosti. Tek u 18.minutu domaćin upućuje kakav takav šut u okvir gola. Gost prvi put preti u 23.minutu. Bio je to slobodan udarac, lopta pada na...nastavak

05.09.2011
Omladinci pobedili u Varvarinu
Omladinci Fudbalskog kluba Inđija ostvarili su prvu prvenstvenu pobedu od starta Kvalitetne omladinske lige Srbije. Inđija je kao gost savladala u Varvarinu, Napredak iz Kruševca sa 2:1. Ova prva pobeda ima posebnu težinu ako se zna da su poslednje četiri...nastavak

03.09.2011
Inđija - Radnički (S) 2:0 (1:0)
Na Gradskom stadionu u Inđiji je viđena prava prvenstvena utakmica dva ravnopravna tima u kom su gosti bili ti koji su većim delom utakmice diktirali tempo igre. Ipak prvi u priliku stiže domaćin u 9.minutu meča kada je Kekić pokušao glavom posle kornera ...nastavak

1 .. 109 110 111 112 113 ..210 (991-999 od 1887)