03.05.2015 Nazad

Javor Matis - Inđija 2:0 (2:0)

Ivanjica. Stadion FK Javor – Matis. Sudija: Jovan Šegrt, pomoćnici: Vladimir Šegrt i Miroslav Lazić. Četvrti sudija: Miloš Marković svi iz Beograda. Delegat: Rade Popović iz Čačaka. Strelci: Mićanović 34’ i Dinčić 43’ – Javor. Žuti kartoni: Stojaković 75’ – Javor, Milinović 76’ – Inđija.

Javor: Đogatović, Vujović, Simović, Milović, Đokić, Mićanović (Kolaković), Ajuru, Gafurov (Stojaković), Čečarić, Dinčić (Ratković), Dražić.

Inđija: Milinović, Smiljanić, Stanovčić, Simonović, Rajović, Zdravković, Bosančić, Jovanović, Vuković (Krasić), Zakaria (Yun), Bjedov (Dimitrić).

U izuzetno fer i korektnoj igri dva rivala Javor je po tradiciji pobedio tim Inđije na svom terenu.

Bila je to druga prvenstvena pobeda Ivanjičana nad istim rivalom, ovog puta je bilo, 2: 0. Domaćina je u vođstvo u 34.minutu doveo Mićanović.

Ivanjičani su duplirali prednost u 43.minutu meča. Tada se u listu strelaca upisao Dinčić. Zanimljivo domaćin je u prvom delu stigao i do još jednog gola u poslednjem minutu igre tog dela utakmice, a pogodak je poništen zbog ofsajd položaja.