Strelci: Bjedov u 43 i Jovanović u 85.minutu

ČSK PIVARA: Tankosić, Kanja, Kočović, Balinović, Kerkez, Popin (Pavlović), Zec, Trifković (Grujić), Tanasić, Grgić, Tepić (Simović).

INĐIJA: Stanivuković, Simonović, Radivojević, Milašinović, Čordašić (Smiljanić), Jovanović, Stanković (Krivokuća), Bosančić, Bjedov (Pavković).

Fudbaleri Inđije su u fer i korektnom nadmetanju ostvarili pobedu nad starim znancima i sportskim prijateljima iz Čelareva.

Sigurnom igrom tokom čitavog susreta izabranici trenera Miloša Veselinovića ostvarili su punu dominaciju.

Organizovanim akcijama osvajali su teren, stvorili više izglednih prilika i na kraju postigli dva pogotka što je bilo sasvim dovoljno za sigurnu pobedu i plasman u naredni krug najmasovnijeg fudbalskog takmičenja. U prvom delu utakmice najbolju priliku za postizanje pogotka imao je Zakarija Suraka.

U 23.minutu, nakon odlične akcije po desnoj strani i centar šuta Simonovića, tamnoputi napadač iz Gane zahvatio je loptu i sa nekih 5 metara poslao pored stative gola domaćina.

Inđija je stigla do vođstva u 43.minutu. Ponovo je začetnik akcije bio Simonović. Njegov prodor pored desne aut linije i centar šut na najbolji način je iskoristio Darko Bjedov i zatresao mrežu nemoćnog Tankosića.

Domaćini su najozbiljnije pripretili u 49.minutu. Grgić je oštro šutuirao ali je Stanivuković bio na mestu i ukrotio udarac.

Zakarija je u dva navrata bio u dobrim prilikama za gol. Njegov udarac glavom u 61.minutu zavšio je pored stative. U 65.minutu snažno je šutirao ali je Tankosić uspeo da sačuva svoju mrežu.

Bjedov je u 73.minutu šutirao glavom ali je iskusni Tankosić čudesnom intervencijom uspeo da sačuva svoju mrežu.

Na 2:0 povisio je Jovanović.Snažnim udarcem sa 15 metara loptu je prosto „zakucao“ pod prečku.

Sudija Gligorević je u 88.minutu dosudio jedanaesterac u korist Inđije jer je Simović igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Najstrožu kaznu izveo je Pavković i snažnim udarcem prebacio prečku gola domaćina.

Ovom pobedom Inđija je ostvarila plasman u šesnaestinu finala Kupa koje se igra 24.septembra.