25.04.2012 Nazad

Inđija - Mladost 0:2 (0:0)

nđija. Gradski stadion, gledalaca 500, sudija: Nemanja Petković, pomoćnici: Miroljub Petković i Milan Mihajlović, četvrti sudija: Radovan Ćeramilac svi iz Beograda. Delegat: Miodrag Miljković iz Beograda.

Inđija: Milinović, Milutinović, Adamović, Kolarov, Milekić, Tomčić, Kostić(K), Stevančević, Petrović, Dimitrov, Lemajić.

Klupa: Dizdarević, Livaja, Marković, Todorović, Krstić, Jaganjac, Vasiljević.

Trener: Zoran Govedarica.

Mladost: Drinić, Lazović, Milošević, Milunović, Spasojević, Vasić(K), Avramović, Tomić, Bojić, Milosavljević, Grujičić.

Klupa: Mitrović, Milosavljević, Protić, Useni, Savić, Gordić, Ružičić.

Trener: Dejan Nikolić.

Prvi udarac na meču je viđen u 4. minutu, a zabeležili su ga gostujući igrači. Kapiten „plavih“ iz Lučana, Radojica Vasić je sa 20tak metara šutirao ali je lopta završila visoko iznad gola Milinovića.

Sa druge strane prvi šut ka golu Drinića je zabeležio Kostić ali je slabo zahvatio loptu i sve je završeno bez previše problema po gol Mladosti.

Lučanci su ozbiljniji pokušaj imali u 11 minutukada je Milunović posle izvedenog kornera nadskočio Tomčića i glavom šutirao ali pravo u Milinovića.

Najbolja prilika za Inđiju je viđena u 34. minutu kada je posle dodavanja Stevančevića sa ivice kaznenog prostora pokušao Tomčić čiji je šut završio pored stative Drinića.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo više prilika, a samim tim ni golova.

Drugi deo igre bolje otvaraju igrači Mladosti koji su poveli u 51 minutu. Bojić je lako prošao kroz odbranu Inđije i prizemnim udarcem pogađa dalji ugao mreže Milinovića.

U 58. minutu, posle izvedenog kornera sa desne strane Milosavljević je šutirao u gol Inđije ali je Milinović bio dobro postavljen i čuva svoj tim u igri za bodovima.

Samo dva minuta kasnije i nova 100% šansa pred golom domaćina. Glavom je šutirao Grujičić ali je sa linije loptu izbacio Adamović.

Tek u 81. minutu Inđija beleži priliku. Posle izvedenog prekida, Krstić pronalazi glavu Kostića koji šutira pravu u dobro postavljenog Drinića.

Posle inicijative Inđije u 86. minutu usledio je hladan tuš. Posle brze kontre Grujičić pronalazi Lazovića koji trese nečuvanu mrežu za 0:2 i pobednik ovog duela je bio poznat.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata, a Mladost zasluženo odnosi 3 vredna boda iz Inđije