Užičani za produžetak nade

15.04.2014

05.03.2014
Prijateljski meč: Inđija – OFK Beograd 2:1
Kombinovani sastavi domaćina i beogradskih „romantičara“ odigrali su prijateljsku utakmicu, koja je stručnim rukovodstvima bila dobar pokazatelj na koje snage mogu da računaju u nastavku prvenstvene trke za bodove. Prvo poluvreme proteklo je u...nastavak

03.03.2014
U utorak sa OFK Beogradom
Inđija će u utorak biti domaćin renomiranom superligašu OFK Beogradu. Biće ovo prilika da se na delu još jednom vide mogućnosti zeleno-belog tima koji je u zimskoj pauzi pretrpeo korenite izmene. Neubedljiv start i visok poraz na gostovanju u Surdulici u...nastavak

02.03.2014
Radnik (Surdulica) - Inđija 4:1 (2:0)
Za samo 24 minuta igre su se raspršile nade gosta na ovoj utakmici da može nešto više da učini. Već u 14.minutu je bilo 1: 0 za Radnik. Pre samog gola domaći igrači su nametnuli snažan ritam igre i iz te igre se izrodio prekršaj u kaznenom prostoru Inđij...nastavak

28.02.2014
U Surdulicu po bodove
Posle tromesečne pauze u prvenstvu na terene će i fudbalski prvoligaši. U tom uvodnom kolu fudbaleri Inđije će kod ekipe Radnika u Surdulicu. Biće to duel dve ekipe koje se u prolećnom delu takmičenja bore za opstanak u ovom ...nastavak

24.02.2014
Prijateljska: Inđija - Vojvodina 2:4 (1:0)
Inđija je na poslednjoj proveri uoči skorašnjeg prolećnog starta, pretrpela poraz protiv kombinovanog sastava Vojvodine. Imali su u prvom delu utakmice domaći fudbaleri više od igre. Opasnije su ugrožavali gol mladog Rockova. Rajak je u...nastavak

24.02.2014
Danas sa Vojvodinom
Poslednju proveru pred početak prolećnog dela prvenstva Inđija će imati u ponedeljak 24.februara. Protiovnik je kombinovani sastav novosadske Vojvodine. Superligaš će nastupiti u sastavu u kojem će biti igrači koji nisu nastupili u subotnjem meču sa Don...nastavak

19.02.2014
Stevan Kovačević poslednje pojačanje
Inđijci su završili aktivnosti oko angažovanja igračkih pojačanja. U sam smiraj prelaznog roka pristiglo je jedno od najznačajnijih. Zeleno-belima je pristupio Stevan Kovačević (26). Kovačević dolazi iz portugalskog premijerligaša Aruke. Pre odlaska u d...nastavak

17.02.2014
Bilans prelaznog roka
OTIŠLI: Adamović – Jedinstvo (Vladimirci), Erić – Zvornik (BiH), Gačić, Milaković, Krivošija – Jedinstvo (Stara Pazova), Milutinović – Kolubara (Lazarevac), Đulić – Proleter (Novi Sad), Marjanović – Radnički (Sombor), Resanović – Modriča Maksima (BiH), To...nastavak

15.02.2014
Prijateljska utakmica: Inđija - Budućnost 4:2
Dva potpuno različita poluvremena viđena su u utakmici odigranoj na terenu sa veštačkom podlogom Kuće fudbala u Staroj Pazovi. U prvom srpskoligaš iz Dobanovaca iskoristio je svoje šanse i za kratko vreme stigao do ubedljivog vođtva. Poveli su Dobanovčan...nastavak

1 .. 2 3 4 5 6 ..161 (28-36 od 1441)