Izvukli pouke iz prvog poluvremena

13.10.2014

30.08.2010
Raičević: Pevajući na pauzu
Fudbaleri Inđije su stigli do prve superligaške pobede, zasluženo s 3:1 trijumfovali su u Kuli i pretočili u stvarnost izjavu svog trenera Raičevića da će...nastavak

29.08.2010
Istorijska pobeda Inđije
Prvo poluvreme utakmice u Kuli prošlo je bez datog gola. Igralo se uglavnom između dva kaznena prostora, a prvi šut ka golu...nastavak

27.08.2010
Inđija - Hajduk u nedelju
Inđija će na gostovanje možda krenuti bez nekoliko standardnih igrača koji su se u međuvremenu povredili. Radi se o kapitenu Jankoviću, Bubalu i Vučetiću...nastavak

26.08.2010
Omladinci savladali novosadski Proleter
Omladinci Inđije savladali su ekipu Proletera iz Novog Sada rezultatom 2:1 u okviru Omladinske lige Vojvodine. Celim tokom utakmice inđinčani su diktirali tempo...nastavak

24.08.2010
Tek smo počeli
Premijerna superligaška utakmica na inđijskom stadionu protiv Crvene zvezde okupila je oko 4500 navijača koji su napunili tribine Gradskog stadiona....nastavak

22.08.2010
INĐIJA-CRVENA ZVEZDA 0:1
Od starta gosti su krenuli silovito. Već posle pet minuta crveno-beli su imali tri udarca ka golu Inđije. Prvo je ...nastavak

21.08.2010
Obaveštenje o izmeni režima saobraćaja
Obaveštavaju se svi građani Inđije da će zbog utakmice Inđija – Crvena Zvezda koja se odigrava u nedelju, 22. avgusta biti posebno regulisan saobraćaj u reonu oko Gradskog stadiona....nastavak

20.08.2010
Izmenjen režim saobraćaja pred utakmicu
Za vreme odigravanja meča drugog kola Jelen super lige Srbije Inđija- Crvena zvezda u Inđiji, 22. avgusta će biti izmenjen režim saobraćaja...nastavak

20.08.2010
Čekajući Zvezdu
Fudbalski klub Inđija odigraće u nedelju drugu prvenstvenu utakmicu kao član Jelen lige Srbije protiv Crvene Zvezde u nedelju 22.avgusta sa početkom od 17.časova...nastavak

1 .. 106 107 108 109 110 ..171 (964-972 od 1534)