Omladinci Inđije proslavljaju titulu šampiona Vojvodine

31.05.2017

12.09.2011
Inđija - Rad 2:4 (1:3)
Mlade nade inđijskog prvoligaša pretrpele su novi poraz na domaćem terenu. Ovoga puta omladinci Inđijce namerili su se na vršnjake beogradskog Rada koji godinama mnogo ulaže u rad sa mlađim kategorijama. Bilo je to uočljivo već od samog starta...nastavak

10.09.2011
Bežanija - Inđija 1:0 (0:0)
U prvih 20.minuta igre rivali u derbiju petog kola Prve lige Srbije su ispitivali svoje, ali i protivnikove mogućnosti. Tek u 18.minutu domaćin upućuje kakav takav šut u okvir gola. Gost prvi put preti u 23.minutu. Bio je to slobodan udarac, lopta pada na...nastavak

05.09.2011
Omladinci pobedili u Varvarinu
Omladinci Fudbalskog kluba Inđija ostvarili su prvu prvenstvenu pobedu od starta Kvalitetne omladinske lige Srbije. Inđija je kao gost savladala u Varvarinu, Napredak iz Kruševca sa 2:1. Ova prva pobeda ima posebnu težinu ako se zna da su poslednje četiri...nastavak

03.09.2011
Inđija - Radnički (S) 2:0 (1:0)
Na Gradskom stadionu u Inđiji je viđena prava prvenstvena utakmica dva ravnopravna tima u kom su gosti bili ti koji su većim delom utakmice diktirali tempo igre. Ipak prvi u priliku stiže domaćin u 9.minutu meča kada je Kekić pokušao glavom posle kornera ...nastavak

31.08.2011
Još jedna trojka u zeleno beloj mreži
Akteri utakmice četvrtog kola Kvalitetne omladinske lige Srbije odigrali su danas na Gradskom stadionu u Inđiji pravu prvenstvenu utakmicu. U prvom poluvremenu sve do 24.minuta ništa značajnije se nije dešavalo na terenu i sve je proteklo u ispitivanju ...nastavak

31.08.2011
Omladinci danas za prekid neugodne serije
Omladinci Inđije nisu imali uspešan start u elitnom takmičenju na nivou Srbije. U prva tri kola pretrpeli su tri poraza. I pored solidne igre nisu uspeli da izbore ništa više od časnog poraza. Ponajbolju igru prikazali su u utakmici sa Crvenom Zvezdom. Č...nastavak

30.08.2011
Nikola Kolarov: Hoćemo u Superligu
Ekipa inđijskog prvoligaša je tokom letnje pauze pretrpela radikalne izmene. U novu takmičarsku sezonu Inđijci su ušli sa potpuno novim timom. Ekipa je brižljivo selektirana. Predrag Kodžo i Dejan Čurović, tandem direktora, imao je pravu procenu prilikom ...nastavak

29.08.2011
Vredna pobeda
Inđijski prvoligaš uspešno je prebrodio gotovanje u Beogradu. Na stadionu Čukaričkog Inđijci su izvojevali vrednu pobedu kojom su se povratili u takmičarski ritam. Prošlonedeljni poraz na domaćem terenu, u susretu sa Proleterom, nije ostavio traga....nastavak

27.08.2011
Čukarički Stankom - Inđija 1: 2 (1: 0)
Utakmica između dva bivša superligaša imala je sličan epilog kao i ona proletna kada su zeleno beli slavili sa 2: 1. Opet se ponovio taj rezultat, ali ovog puta po sasvim drugom scenariju....nastavak

1 .. 104 105 106 107 108 ..205 (946-954 od 1837)