Poludirigovani žreb za 1/8 finala Kupa

26.09.2014

02.09.2010
Vikend pauza u JSL
Klubovi koji se takmiče u Jelen Super ligi imaće pauzu u takmičenju narednog vikenda zbog igranja selekcije Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo...nastavak

31.08.2010
Nismo rekli poslednju reč
Uspeli smo da nakon dva poraza povratimo poverenje i uključimo se u takmičarski ritam. Nismo ni jednog trenutka sumnjali u svoje mogućnosti...nastavak

31.08.2010
Istorija po Bubalu
Najmlađi, pa i najomiljeniji. I ne samo zbog toga, i ne samo zato što je rođeni Inđijac (8. Maja 1990. godine), Milan Bubalo izrasta u prvu zvezdu zeleno-belih...nastavak

30.08.2010
Raičević: Pevajući na pauzu
Fudbaleri Inđije su stigli do prve superligaške pobede, zasluženo s 3:1 trijumfovali su u Kuli i pretočili u stvarnost izjavu svog trenera Raičevića da će...nastavak

29.08.2010
Istorijska pobeda Inđije
Prvo poluvreme utakmice u Kuli prošlo je bez datog gola. Igralo se uglavnom između dva kaznena prostora, a prvi šut ka golu...nastavak

27.08.2010
Inđija - Hajduk u nedelju
Inđija će na gostovanje možda krenuti bez nekoliko standardnih igrača koji su se u međuvremenu povredili. Radi se o kapitenu Jankoviću, Bubalu i Vučetiću...nastavak

26.08.2010
Omladinci savladali novosadski Proleter
Omladinci Inđije savladali su ekipu Proletera iz Novog Sada rezultatom 2:1 u okviru Omladinske lige Vojvodine. Celim tokom utakmice inđinčani su diktirali tempo...nastavak

24.08.2010
Tek smo počeli
Premijerna superligaška utakmica na inđijskom stadionu protiv Crvene zvezde okupila je oko 4500 navijača koji su napunili tribine Gradskog stadiona....nastavak

22.08.2010
INĐIJA-CRVENA ZVEZDA 0:1
Od starta gosti su krenuli silovito. Već posle pet minuta crveno-beli su imali tri udarca ka golu Inđije. Prvo je ...nastavak

1 .. 104 105 106 107 108 ..169 (946-954 od 1519)