Prijateljska utakmica: Inđija – Loznica 1:3

Prijateljska utakmica Inđija – Zemun 2:1

Stanovčić u Inđiji

17.02.2015

20.11.2010
FK Vojvodina 2:0 FK Inđija
Iako je gost utakmicu počeo sa mladom ekipom to se nije videlo na terenu u uvodnim minutima, a puleni Saše Nikolića su hrabro krenuli na svog renomiranog protivnika što im se isplatilo sa 2 vezana korenara iz kojih je Brkić morao da reaguje....nastavak

19.11.2010
Omladinci "Inđije" jesenji prvaci
Omladinski pogon "Inđije" beleži zapažene rezultate. Kolo pre završetka jesenjeg dela prvenstva Kvalitetne omladinske lige Vojvodine osvojili su titulu jesenjeg šampiona obzirom da su najbližem pratiocu, ekipi "Novog Sada", umakli 6 bodova...nastavak

19.11.2010
Protiv "Voše" u 13.kolu JSL
Fudbalere Inđije u trinaestom kolu Jelen super lige Srbije koje se igra u subotu očekuje još jedno teško gostovanje, ovog puta u Novom Sadu. Inđinčane će od 13 časova ugostiti trećeplasirana „Vojvodina“. ...nastavak

19.11.2010
Vojvodina favorit, ali se nikad unapred ne zna pobednik
Iskusni prvotimac Inđije Zoran Janković, svojevremeno višestruki bugarski reprezentativac, pratio je kao gost fudbalske federacije susedne države prijateljsku utakmicu u Sofiji....nastavak

18.11.2010
Trening kamp Fudbalskog kluba Inđija
Po ugledu na velike evropske klubove Fudbalski klub Inđija uređuje sopstveni trening kamp. Kamp se nalazi pored puta Inđija - Ruma, oko tri kilometra udaljen od centra Inđije, i prostire se na 20 hektara zemljišta. ...nastavak

16.11.2010
Kodžo na bis!
Pobedom nаd Metаlcem Inđijа je ostvаrilа znаčаjаn pomаk. Sа novа tri bodа inđijski suzperligаš se primаkаo grupi timovа iz središnjeg delа tаbele. Nije sve išlo glаtko u subotu. Nаpаdi fudbаlerа u zeleno belim dresovimа odbijаli su se o čvrstu odbrаnu Gor...nastavak

13.11.2010
Neuništivi Kodžo za trijumf zeleno - belih! Inđija - Metalac 1:0 (0:0)
Pogodak odluke postignut je u samoj završnici, u 84.minutu utakmice. Predrag Kodžo, koji je u igru ušao u 76.minutu, majstorski je prodro po levoj strani terena, oslobodio se pratilaca i ušao u kazneni prostor gostiju. Kada su svi očekivali centar šut odl...nastavak

11.11.2010
Inđija-Big Bul Radnički 3:1
Fudbaleri Inđije odigrali su juče prijateljsku utakmicu protiv ekipe Big Bul Radnički iz Šida. Inđinčani su na stadionu u Ljukovu pobedili goste rezultatom 3:1 (3:0). ...nastavak

10.11.2010
Inđija - Metalac u subotu
Fudbaleri Inđije odigraće u subotu utakmicu dvanaestog kola Jelen Super lige. Inđinčani će na svom terenu ugostiti ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca. Susret je zakazan za 13 časova na Gradskom stadionu u Inđiji....nastavak

1 .. 104 105 106 107 108 ..177 (946-954 od 1588)