23.05.2017 Nazad

Inđija - Dinamo 1945 3: 1 (1: 1) omladinci

Gradski stadion gledalaca plp 200. Sudija: Dragan Surla iz Inđije, pomoćnici: Aleksandar Predojević iz Novih banovaca i Marko Hlebijan iz Stare pazove. Delegat: Bojan Hemun iz Inđije. Strelci: Đokić 24', 90+2' i Nikola Nikolić (autogol) 52' - Inđija, Javor 39' - Dinamo 1945. Žuti kartoni: Živanović 68' - Inđija, Jusić 50' i Mladenović 89' - Dinamo 1945.

Inđija: Svješnjiković, Grković, Srbijanac, Đurić, Gardinovački (Stanojević 65'), Bajić, Mrđa, Banjac (Vučković 87'), Panjak, Živanović, Đokić.

Trener: Slobodan Marković

Dinamo 1945: Lapić, Nenad Nikolić, Nikolajev, Zalokar (Mladenović 74'), Lazinica, Janjović, Javor, Jusić (Jovković 81'), Nikola Nikolić, Bodlović (Stojanov 56'), Terzić.

Trener: Zoran Nešković

Omladinski sastav FK Inđija je danas odigrao utakmicu sedmog kola play off takmičenja u Omladinskoj ligi Vojvodine.

Rival zeleno belima je bio tim Dinama 1915 iz Pančeva. Inđija je u ovu utakmicu ušla kao favorit što je na zelenom tepihu Gradskog stadiona i pretvorila u šestu pobedu.  Slavoljub Đokić se iskristalisao na ovom meču kao junak nove pobede svog tima. On je bio dvostruki strelac. Prvi njegov gol je bio i vodeći za domaći sastav u 24'. Bila je to dobra akcija domaćina a Đokić je bio sigran realizator iste, 1: 0. Drugi gol ovaj igrač je dao u sam smiraj utakmice u drugom minutu nadoknadnog vremena. Ponovo je to bila tečna akcija momaka u zelenoj opremi, a Đokić je tim trećim (svojim drugim) golom na utakmici praktično potvrdio pobedu.

Pre toga u prvom delu meča gosti poravnavaju rezultat u 39.minutu. Strelac je bio Aleksandar Javor. Tim golom je i okončano prvo poluvreme za rezultat, 1: 1

Domaćin do prednosti stiže u 52'. Nikola Nikić je nespretno zahvatio jednu loptu posle napada domaćina i istu smestio u mrežu svoga gola.

Inđija je posle sedam odigranih kola ubedljivo prva sa 18 bodova. Čak sedam više od drugoplasirane Vojvodine.

U narednom kolu omladinci Inđije gostuju u Bačkoj palanci. Tamo ih očekuju vršnjaci iz OFK Bačka.