Inđija: Milinović(K), Savić, Stanković, Tomčić, Živković, Tomanović, Zelić, Kordolup, Dubajić, Dimitrov, Vujasin
Klupa: Dizdarević, Dukanac, Adamović, Ivković, Kekić, Petrović, Marković
Trener: Zoran Govedarica

Borac: Petrić, Miličić, Maslić(K), Rocha Alves, Živković,Đoković, Martinović, Jeremić, Stanić, Jovančić, Rašković
Klupa: Milojević, Boranijašević, Dimitrijević, Jovičić, Mugoša, Jevtović, Pavićević
Trener: Zoran Njeguš

Utakmica dva bivša superligaša odigrana je u odličnim uslovima, vreme idealno, a teren odlično pripremljen.

Do prve prilike na utakmici čekalo se 16 minuta kada je Inđija pripretila posle dobrog napada. Kordolup je ubacio za Dimitrova koji skače i glavom šutira ali lopta odlazi iza gola Petrića.

U 18. minutu šansa sa druge strane. Jovančić je uspeo da uputi udarac ali je završnica bila slaba.

Samo minut kasnije i 0:1. Borac je uspeo da dođe u priliku za udarac sa ivice kaznenog prostora ali je golman Milinović uspeo da zaustavi taj pokušaj, ipak lopta se odbija do Raškovića koji se po mišljenju sudije nije nalazio u ofsajdu i bez poteškoća postiže vodeći gol za svoj tim.

U nastavku utakmice Inđija je pokušala da preko Vujasina izjednači ali je njegov udarac desnom, slabijom nogom uspeo da zaustavi golman Petrić.

Novi udarac ka golu Borca uputio je Dimitrov u 27. minutu ali je to bio lak plen za golmana Petrića.

U 33. minutu penal za Inđiju i crveni karton za kapitena Borca, Maria Maslaća. Tomanović je poslao dugu loptu za Dubajića, a Maslać pravi nepotreban prekršaj i kao poslednji igrač odbrane pravi prekršaj.

Ipak, do izjednačenja nije došlo. Dubajić je šutirao sa 11 metara po sredini gola, a Petrić iako se bacio u desnu stranu uspeo je nogom da izbije loptu u aut.

Ono što nije uradio sa bele tačke, Dubajić je uspeo u 42. minutu.

Trojka iz inđijske škole fudbala je kreirala napad. Vujasin za Dimitrova na levu stranu, a on iz prve ubacuje za Dubajića koji poravnava na 1:1.

Do kraja poluvremena Inđija je očekivano preuzela inicijativu ali do promene rezultata nije došlo.

Drugi deo utakmice domaćin bolje otvara ali je prva prilika viđena tek u 55. minutu. Vujasin je ubacio loptu iz kornera sa desne strane za Tomčića koji skače ali slabo zahvata i sve se završava dobro po Borac.

U seledećem minutu gosti prete preko Đokića koji na sličan način kao i Tomčić završava akciju svog tima.

Zrela šansa za Inđiju je zabeležena u 60. minutu kada je Stanković centrirao za Kordolupa, a on glavom iz loptu šalje pored stative Petrića.

U 62. minutu nova šansa za zeleno-bele. Dimitrov je probio kroz sredinu odbrane i upućuje prizeman šut ali golman Petrić odlično interveniše i nije došlo do preokreta.

Još jednom je Dimitrov imao priliku u 63. minutu. Izašao je popularni Pišta sam pred golmana Petrića ali je loptu poslao visoko iznad gola.

Posle ove situacije igrač Borca, Milan Jeremić je zbog novog prigovora sudiji Jovanoviću zaradio drugi žuti karton i morao je da napusti teren za igru u 66. minutu, a njegov tim ostaje sa 9 igrača da se bori do kraja.

Crveno-beli iz Čačka su i pored činjenice da su brojčano slabiji uspeli da ozbiljno priprete Inđiji u 73. minutu. Mugoša je šutirao iskosa sa leve strane ali je lopta završila pored stative.

Inđija je u 80. minutu zabeležila šut sa distance kada je Zelić poslao bombu iznad prečke Petrića.

U 82. minutu Inđija je imala veliku šansu da dođe do prednosti. Dimitrov ubacuje za Kekića koji ne uspeva da zahvati loptu, odbitak stiže do Ivkovića koji šutira ali Petrić brani.

Do kraja utakmice Inđija je konstantno vršila pritisak i bila ispred gola Petrića ali su gosti iz Čačka „parkirali autobus“ i zeleno-beli nisu mogli do preokreta iako su imali nekoliko izglednih prilika za to.

Na kraju Borac osvaja bod veliki kao kuća, dok su fudbaleri Inđije propustili idealnu priliku da dođu do 3 boda.